Contact us now
693 780 540

Wyburzenia

W zakres usług naszej firmy wychodzą także wyburzenia i rozbiórki, które świadczymy na profesjonalnym poziomie z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Gwarantujemy szybki czas realizacji i atrakcyjne ceny, a nasze wieloletnie doświadczenie ręczy bezpieczeństwo przy wykonywanych pracach.

Wyburzenia

Wyburzenia

Prowadzimy przy użyciu specjalistycznego sprzętu kompleksowe roboty rozbiórkowe, wyburzenia budynków i konstrukcji stalowych oraz różnego rodzaju obiektów dużych i małych. Nie musicie się Państwo martwić o porządek w miejscu prac i zalegający materiał po wyburzeniowy, gdyż zajmującemu się też utylizacją gruzu.

Doświadczenie i profesjonalizm = atrakcyjne ceny i krótki termin realizacji

Profesjonalne podejście do wykonywanych prac oraz posiadane wieloletnie doświadczenie, jak również stosowane przez nas tradycyjne metody gwarantują Państwu niskie ceny usług, oraz krótkie terminy ich realizacji.

Nasz sprzęt

Nasz sprzęt, którym się posługujemy to koparki wyburzeniowe, młoty wyburzeniowe oraz inne.

Utylizacja gruzu i ekologia

Plac robót pozostawiamy czysty. Zajmujemy się utylizacją materiałów po wyburzeniowych, kruszeniem wywozem gruzu budowlanego, usuwaniem odpadów zawierających azbest na zalegalizowane składowiska.

Atrakcyjne ceny i krótki termin realizacji

Stosowane przez nas metody gwarantują idealne połączenie atrakcyjnych cen z krótkimi terminami realizacji zleconych usług.

Świadczone usługi

W ramach usług wyburzeniowych i rozbiórkowych oferujemy:

  • wyburzanie oraz rozbiórkę obiektów przemysłowych, gospodarczych oraz mieszkalnych,
  • rozbiórkę dróg i parkingów,
  • rozbiórkę różnego rodzaju obiektów i konstrukcji w tym stalowych,
  • demontaż obiektów naziemnych i podziemnych,
  • wyburzanie domów.

Wyburzenia konstrukcji i budynków prowadzimy w całej Polsce, działamy na terenie Nowego Miasta Lubawskiego, Iławy, Ostródy, Działdowa, Brodnicy, Grudziądza oraz innych miast i lokalizacji.

Serdecznie zapraszam do współpracy – zadzwoń i zapytaj o cenę lub wypełnij formularz kontaktowy (przejdź do zakładki kontakt).