Contact us now
693 780 540

O firmie

Firma SEBIKO powstała w 2010 roku i od tego czasu nieprzerwanie się rozwija, sukcesywnie wdrażając kolejne usługi. Naszym atutem jest nowoczesny sprzęt, jakim dysponujemy, a także wykwalifikowana kadra pracownicza, którą łączy wspólna pasja. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do firm i instytucji, ale także do klientów indywidualnych.

O firmie Sebiko

O firmie Sebiko

Stawiamy na rozwój i nowoczesność

Od 2010 roku sukcesywnie zdobywaliśmy doświadczenie i rozbudowywaliśmy naszą firmę, dochodząc do silnej pozycji na rynku. Dzisiaj jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, którym oferujemy rzetelność obsługi, fachowość w branży i solidność. Nasza baza sprzętowa oraz zakres oferowanych usług podlega ciągłemu rozwojowi. Aby jak najlepiej zaspokoić rosnące wymagania naszych klientów, starannie poszerzamy gamę wykonywanych usług oraz bazę sprzętową.

Zadowolony klient buduje wizerunek naszej firmy

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku i klienta realizujemy zarówno małe, jak i duże zlecenia z zachowaniem takiej samej staranności i dbałości o zadowolenie klienta. W naszych działaniach prezentujemy indywidualne podejście do każdego klienta, zapewniając profesjonalną obsługę oraz terminowość wykonywanych zleceń. To właśnie zadowolenie naszych klientów buduje pozytywny wizerunek firmy SEBIKO.

Dlaczego my?

W naszych staraniach o najwyższą jakość zostaliśmy dostrzeżeni i od kilku lat stajemy się solidnym partnerem w biznesie. Z naszych usług korzystali najwięksi w branży tacy jak SKANSKA, STRABAG czy BUDIMEX, z którymi wykonywaliśmy szereg największych inwestycji. Wykonywaliśmy między innymi obwodnicę południową Gdańska, obwodnicę Słupska, odcinki dróg nr S 7 oraz prowadziliśmy prace przy rozbudowie firmy ANWIL Włocławek.

Nasz sukces zawdzięczamy sumiennemu i terminowemu wykonaniu wszystkich inwestycji oraz konkurencyjnym cenom, dzięki czemu grono zadowolonych z naszych usług klientów powiększa się z każdym dniem.