Contact us now
693 780 540

Kamień – kruszywo

W ofercie SEBIKO znajduje się również kamień, tłuczeń, kruszywo drogowe mieszane i łamane oraz ich transport. Oferta ta stanowi znakomite uzupełnienie do prowadzonych przez nas innych prac i usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz szerokim kontaktom jesteśmy w stanie zaproponować materiał najwyższej jakości w atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie.

Tłuczeń
Priorytetem funkcjonowania naszej firmy jest spełnianie oczekiwań klientów w zakresie usług związanych z robotami drogowymi, pracami ziemnymi, transportem oraz wywozem gruzu. Stawiamy na stały rozwój i poszerzanie zakresu świadczonych usług, dlatego nasza oferta nie ogranicza się do wykonawstwa robót drogowych.

Stawiamy na zadowolenie klienta

Odpowiadając na szczególne zapotrzebowanie naszych kontrahentów, uruchomiliśmy kolejny profil działalności, który opiera się na sprzedaży kruszyw. Oferujemy wysokogatunkowe kruszywa i kamień, które doskonale spisują się podczas robót drogowych, budowy domów, prac ogrodowych oraz robót drenarskich i odwodnieniowych.

Kamień - kruszywo

Nasza oferta w zakresie kamienia i kruszyw

Naszym klientom możemy zaoferować sprzedaż różnego rodzaju kruszyw, znajdujących szerokie zastosowanie w wielu gałęziach budownictwa takich jak:

  • kruszywo drogowe,
  • tłuczeń drogowy,
  • kruszywa budowlane,
  • kruszywo stabilizacyjne,
  • kruszywo mieszane,
  • kruszywo łamane.

Oferujemy kamień łamany sortowany o różnych frakcjach od 0,315 do 0,63.

Oferujemy także transport kruszywa

Dodatkową zaletą naszych usług jest transport ciężarowy, który oferujemy naszym partnerom biznesowym. Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu, dysponujemy ładowarkami kołowymi, koparkami, wywrotkami 3, 4 osiowymi, jak i 6×6. Obszar, na jakim świadczymy nasze usługi w zakresie transportu kruszyw i kamienia, obejmuje tereny województwa warmińsko-mazurskiego oraz miast takich jak Iława, Ostróda, Nowe Miasto Lubawskie, Działdowo, Brodnica, Grudziądz.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kruszyw i żwiru oraz do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców z branży budowlanej. Każdemu klientowi gwarantujemy profesjonalną obsługę, bez względu na wielkość złożonego zamówienia. Zachęcamy do nawiązania kontaktu celem uzgodnienia wszelkich szczegółów.