Contact us now
693 780 540

Gruz

Jeśli na Państwa terenie zalega gruz budowlany, warto zgłosić się do nas, gdyż firma SEBIKO świadczy usługi wywozu gruzu budowlanego wywrotkami 6×6. Kupisz u nas również gruz kruszony ceglany i betonowy w atrakcyjnych cenach. Możesz również zamówić usługę kompleksową, zlecając nam wyburzenie z jednoczesnym usunięciem pozostałości po wyburzeniu, oczyszczeniem terenu i przygotowaniem pod ewentualną budowę.

Gruz budowlany ceglany

Gruz

Sprzątanie i odbiór gruzu budowlanego

Jednym z profili naszej działalności jest wywóz gruzu i odpadów budowlanych, pomożemy usunąć gruz budowlany z domu prywatnego czy placu budowy. Gwarantujemy, że nasza działalność jest w pełni bezpieczna dla środowiska, a wykwalifikowany zespół pracowników dba o każdy szczegół, by zdobyć uznanie klienta. Odpady, które zabieramy od klientów, zawsze są przewożone w legalne miejsca bądź zostają poddane procesowi recyklingu. Cechuje nas punktualność i rzetelność, by w żadnym wypadku nie zawieść państwa oczekiwań. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, który doskonale spisuje się w chwili załadunku i transportu.

Długoletnie doświadczenie + atrakcyjne ceny

Posiadając olbrzymie doświadczenie, wzbogacone długoletnim stażem na rynku, jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom profesjonalne wykonywanie zleceń w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Sprzedaż gruzu ceglanego i betonowego

Gruz betonowy kruszonyMamy w sprzedaży gruz ceglany, betonowy oraz mieszany, drobny i gruby. Posiadamy transport, dzięki któremu dostarczymy Państwu zakupiony materiał pod wskazany adres na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego. Dysponujemy zarówno wywrotkami 3, 4 osiowymi, jak i 6×6, dzięki czemu możemy dotrzeć na każdą budowę nawet tam, gdzie panują bardzo trudne warunki terenowe.

Przykładowe zastosowanie jakie znajduje gruz budowlany:

  • niwelacje terenów i stabilizacja gruntu
  • podbudowa do układania kostki brukowej
  • nasypy, wymiany gruntów itp.
  • utwardzenie placu budowy, parkingów, placów magazynowych
  • budowa dróg
  • utwardzanie terenu pod budowy wielkopowierzchniowe
  • utwardzanie i wyrównywanie dróg gruntowych itp.

Poza zakupem kruszyw możecie Państwo zamówić u Nas usługi w powyższym zakresie, które również wykonujemy.

Obszar działania

Obszar, na jakim świadczymy nasze usługi w zakresie wywozu gruzu, obejmuje tereny województwa warmińsko-mazurskiego oraz miast takich jak Nowe Miasto Lubawskie, Iława, Ostróda, Działdowo, Brodnica, Grudziądz i ich okolic.

Zapraszamy do współpracy zarówno odbiorców indywidualnych jak i firmy budowlane oraz remontowe.