Contact us now
693 780 540

Budowa dróg

Budowa dróg i infrastruktury towarzyszącej to jeden z profili działalności firmy Sebiko. Zajmujemy się szeroko rozumianym budownictwem drogowym, włącznie z budowami obiektów towarzyszących, parkingów i placów. Dodatkowo świadczymy usługi transportowo-ciężarowe, transportujemy żwir, piasek, gruz i zaopatrujemy w kruszywa w ilościach hurtowych oraz detalicznych.

Budowa dróg

Budowa dróg

Doświadczenie w budowie dróg i autostrad

Od początku działalności zdobywamy doświadczenie pracując dla wielu liczących się inwestorów, dzięki czemu, nasi pracownicy są wysoce wyspecjalizowani we wszelkich pracach przy tworzeniu nowych i poprawianiu stanu istniejących dróg. Specjalizujemy się w wykonywaniu przebudów dróg krajowych i wojewódzkich wykorzystując przy tym technologie stabilizacji oraz pełnej wymiany konstrukcji korpusu drogowego.

Współpraca z największymi inwestorami

W zakresie budowy dróg, autostrad i infrastruktury towarzyszącej współpracowaliśmy z największymi takimi jak SKANSKA, BUDIMEX czy STRABAG. Wykonywaliśmy między innymi odcinki drug nr S 7, obwodnicę południową Gdańska, obwodnicę Słupska, oraz prace przy rozbudowie firmy ANWIL Włocławek.

Renoma i profesjonalizm

Naszym największym atutem jest kadra zapewniająca sprawność organizacyjną oraz park maszynowy co pozwala nam na dynamiczne działania i terminową realizację powierzonych zadań. Przy realizacji zadań daliśmy się poznać jako solidna i rzetelna firma oraz zyskaliśmy stabilną pozycję na rynku usług. Nasze realizacje są doceniane przez zleceniodawców, co motywuje nas do jeszcze lepszej pracy i podejmowania nowych wyzwań. Renoma, jaką wypracowaliśmy i profesjonalizm jest naszą siłą.

Wykwalifikowana kadra

Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, dzięki której usługi oferowane przez naszą firmę wykonywane są z najwyższą jakością.

Usługi świadczone w zakresie budowy dróg

Sebiko między innymi realizuje:

  • budowa dróg i infrastruktury towarzyszącej,
  • budowa parkingów, placów,
  • przebudowy, modernizacje skrzyżowań dróg, budowę rond,
  • przebudowy odcinków dróg i ulic,
  • budowa ścieżek, chodników.

Obszar działania

Obszar działania obejmuje w tej chwili teren całej Polski. Realizujemy zlecenia na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz miast takich jak Nowe Miasto Lubawskie, Iława, Brodnica, Grudziądz, Ostróda, Działdowo i innych lokalizacji.

Nasze atuty

Naszymi atutami są:

  • szybka i sprawna realizacja,
  • atrakcyjne i konkurencyjne ceny,
  • kompleksowe działania,
  • doświadczona kadra,
  • elastyczność w działaniu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.